samsunpdr.org

samsunpdr.org

Tercih Danışmanlığı Merkezleri

Tercih Danışmanlığı Merkezleri
Temmuz 25
00:00 2016

Tercih Danışmanlığı Merkezleri

İletişim kanallarımızdan Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği olarak lise ve üniversite tercih dönemlerinde tercih danışmanlığı hizmetimiz olup-olmadığına dair sorular gelmektedir. Derneğimiz bu eğitim-öğretim yılında kendi bünyesinde tercih danışmanlığı hizmeti vermemekle birlikte, derneğimiz yönetim ekibinden birçok uzman belirlenen çeşitli tercih danışmanlığı merkezlerinde resmi olarak görevlidirler.

Tercih dönemi boyunca bu merkezlerden tercih danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.

Tercihlerle ilgili soru ve/veya sorularınız için sosyal medyadan ulaşmak isterseniz facebook.com/groups/samsunpdr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

YÜKSEKÖĞRETİME GEÇİŞ (ÖSYS) TERCİH DANIŞMANLIĞI MERKEZLERİ

  Tercih Danışmanlığı Merkezi Tercih Danışmanı Branşı
1 19 Mayıs Anadolu Lisesi İbrahim Yoldaş Md. Yrd.
2 19 Mayıs Anadolu Lisesi Ercan Alemdağ Rehberlik
3 19 Mayıs Anadolu Lisesi Gülşah Kılıç Rehberlik
4 Ahmet Sarı Anadolu Lisesi Hasan Doğan Md. Yrd.
5 Ahmet Sarı Anadolu Lisesi Nuray Köse Rehberlik
6 Anafartalar Adolu Lisesi Özgür Cengiz Md. Yrd.
7 Anafartalar Adolu Lisesi Cemalettin Ay Rehberlik
8 Asarcık Anadolu Lisesi Birol Soysal Md. Yrd.
9 Asarcık Anadolu Lisesi Gülay Çetkin Rehberlik
10 Asarcık Anadolu Lisesi Muhammet Önder Rehberlik
11 Atakum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Zekai Işıkdemir Md. Yrd.
12 Atakum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ümit Demirdağ Rehberlik
13 Atakum Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yusuf Er Rehberlik
14 Aziz Atik Fen Lisesi Abbas Birinci Md. Yrd.
15 Aziz Atik Fen Lisesi Nurşat Memiş Rehberlik
16 Bahattin Sevim Köksal Anadolu Lisesi Zeki Karabek Md. Yrd.
17 Bahattin Sevim Köksal Anadolu Lisesi Turgay Alkan Rehberlik
18 Bahattin Sevim Köksal Anadolu Lisesi Hikmet Ölmez Tarih
19 Bulvar Avm Ebru İrgül Rehberlik
20 Bulvar Avm Musa Akın Rehberlik
21 Büyüklü Anadolu Lisesi Berrin Duman Duru Almanca
22 Büyüklü Anadolu Lisesi Çağlar Aksırt Md. Yrd.
23 Büyüklü Anadolu Lisesi Büşra Çakır Rehberlik
24 Canik İmkb Anadolu Lisesi İrfan Güler Md. Yrd.
25 Canik İmkb Anadolu Lisesi Cem Turan Rehberlik
26 Canik İmkb Anadolu Lisesi Seyhun Orhun Rehberlik
27 Cumhuriyet Anadolu Lisesi Hamide Bektaş Md. Yrd.
28 Cumhuriyet Anadolu Lisesi Tülay Engin Rehberlik
29 Gazi Anadolu Lisesi Mesut Sarıçiçek Md. Yrd.
30 Gazi Anadolu Lisesi Hasan Kutlu Zoral Rehberlik
31 Huriye Süer Anadolu Lisesi Zafer İpek Md. Yrd.
32 Huriye Süer Anadolu Lisesi Fatma Zengin Rehberlik
33 İbrahim TanrıVerdi Sosyal Bilimler Lisesi Nuri Yener Md. Yrd.
34 İbrahim TanrıVerdi Sosyal Bilimler Lisesi Ayhan Taşkın Rehberlik
35 İbrahim TanrıVerdi Sosyal Bilimler Lisesi Gülay Telatar Rehberlik
36 İbrahim TanrıVerdi Sosyal Bilimler Lisesi İlknur Birsen Bozdağ Rehberlik
37 İbrahim TanrıVerdi Sosyal Bilimler Lisesi Murat Günaydın Rehberlik
38 İbrahim TanrıVerdi Sosyal Bilimler Lisesi Oğuz Özat Rehberlik
39 İbrahim TanrıVerdi Sosyal Bilimler Lisesi Sevda Altıntaş Rehberlik
40 Karşıyaka Anadolu Lisesi İsmet Uzun Md. Yrd.
41 Karşıyaka Anadolu Lisesi Ayşin Koçak Rehberlik
42 Karşıyaka Anadolu Lisesi İbrahim Yalçın Kazancı Rehberlik
43 Necati Akçağlılar Anadolu Lisesi Ayşe Şeker Felsefe
44 Necati Akçağlılar Anadolu Lisesi Yusuf Süren Md. Yrd.
45 Necati Akçağlılar Anadolu Lisesi Ruşen Yıldırım Rehberlik
46 Necati Akçağlılar Anadolu Lisesi Ülkü İpek Rehberlik
47 Necati Akçağlılar Anadolu Lisesi Mehmet Öztürk Tarih
48 Nedime Serap Ulusoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Fatih Aydın Md. Yrd.
49 Nedime Serap Ulusoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Süleyman Zehir Rehberlik
50 Onur Ateş Anadolu Lisesi Hasan Duran Md. Yrd.
51 Onur Ateş Anadolu Lisesi Dinçer Kömple Rehberlik
52 Piazza Avm Canan Cansu GüVen Rehberlik
53 Piazza Avm Emre Arman Rehberlik
54 Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Cemile Çiçek Md. Yrd.
55 Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Derya Simsar Rehberlik
56 Recep TanrıVerdi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mustafa Fazlı Orhan Md. Yrd.
57 Recep TanrıVerdi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sibel Yeni Rehberlik
58 Sema Cengiz Büberci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Murat Yıldız Md. Yrd.
59 Sema Cengiz Büberci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ayşe Hülya Baydan Rehberlik
60 Sema Cengiz Büberci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hilal Peker Rehberlik
61 Sema Cengiz Büberci Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yasemin Saatçi Rehberlik
62 Taflan Yalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Necmeddin Demir Md. Yrd.
63 Taflan Yalı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Hüseyin Yavuz Rehberlik
64 Türk Telekom Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Aydın Erdem Md. Yrd.
65 Türk Telekom Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ali Altan Rehberlik
66 Türk Telekom Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Seyit Ahmet Sayar Rehberlik
67 Yeşilyurt Avm Mahser Kılınç Rehberlik
68 Yeşilyurt Avm Naciye Çavuş Kasik Rehberlik
69 19 Mayıs Ballıca 60. Yıl Çok Programlı Anadolu Lisesi Fikret Yediyıldız Md. Yrd.
70 19 Mayıs Ballıca 60. Yıl Çok Programlı Anadolu Lisesi Adem Sancak Rehberlik
71 19 Mayıs Ballıca 60. Yıl Çok Programlı Anadolu Lisesi Öznur Biberoğlu Rehberlik
72 19 Mayıs Ballıca 60. Yıl Çok Programlı Anadolu Lisesi Tahsin Yazıcı Rehberlik
73 Alaçam Anadolu  İmam Hatip Lisesi Adem Çavuş Md. Yrd.
74 Alaçam Anadolu  İmam Hatip Lisesi Ercan Azim Rehberlik
75 Alaçam Anadolu  İmam Hatip Lisesi Lokman Kağızmanlı Rehberlik
76 Alaçam Anadolu  İmam Hatip Lisesi Zeynep Günday Rehberlik
77 Bafra Anadolu İmam Hatip Lisesi İbrahim Kanbur Md. Yrd.
78 Bafra Anadolu İmam Hatip Lisesi Alper Atalay Rehberlik
79 Bafra Anadolu İmam Hatip Lisesi Murat Mutlu Rehberlik
80 Bafra Anadolu İmam Hatip Lisesi Murat Yaldır Rehberlik
81 Bafra Anadolu İmam Hatip Lisesi Sema Sivri Karagözoğlu Rehberlik
82 Bafra Atatürk Anadolu Lisesi İbrahim Yıldırım Md. Yrd.
83 Bafra Atatürk Anadolu Lisesi Çiğdem Taşlıcukur Rehberlik
84 Bafra Atatürk Anadolu Lisesi Elif Ak Rehberlik
85 Bafra Atatürk Anadolu Lisesi Ercan Nar Rehberlik
86 Bafra Atatürk Anadolu Lisesi Eyüp Özturan Rehberlik
87 Bafra Ram Tarık Dursun Dinçer Md. Yrd.
88 Bafra Ram Ahmet Engin Rehberlik
89 Bafra Ram Fikri Tören Rehberlik
90 Bafra Ram İbrahim Aydoğdu Rehberlik
91 Yakakent Çok Programlı Anadolu Lisesi Osman Şafak Müdür Vekili
92 Yakakent Çok Programlı Anadolu Lisesi Erdoğan Delihasanoğlu Rehberlik
93 Yakakent Çok Programlı Anadolu Lisesi Zeynep Delihasanoğlu Rehberlik
94 Ali Fuat Başgil Anadolu Lisesi Eser Korkmaz Rehberlik
95 Ali Fuat Başgil Anadolu Lisesi Hatice Seymen Md. Yrd.
96 Ali Fuat Başgil Anadolu Lisesi Zehra Sarı Rehberlik
97 Ayvacık Anadolu Lisesi Esat Ay Müdür Vekili
98 Ayvacık Anadolu Lisesi Hande Gülenç Rehberlik
99 Ayvacık Anadolu Lisesi Hasan Takır Rehberlik
100 Ayvacık Anadolu Lisesi Samet Taflan Rehberlik
101 Bülent Çavuşoğlu Anadolu Lisesi Asım Ayar Rehberlik
102 Bülent Çavuşoğlu Anadolu Lisesi Uğur Uyar Md. Yrd.
103 Çarşamba Anadolu İmam  Hatip Lisesi Güler Aytaş Rehberlik
104 Çarşamba Anadolu İmam  Hatip Lisesi Sevtap Kahraman Rehberlik
105 Çarşamba Anadolu İmam  Hatip Lisesi Zafer Köse Md. Yrd.
106 Çarşamba Hacı Yılmaz Yılmaz Ram Gürkan Top Müdür
107 Çarşamba Hacı Yılmaz Yılmaz Ram Hüseyin Akgün Rehberlik
108 Çarşamba Hacı Yılmaz Yılmaz Ram Ali Demir Rehberlik
109 Çarşamba Hacı Yılmaz Yılmaz Ram Aykut Aktaş Rehberlik
110 Çarşamba Hacı Yılmaz Yılmaz Ram Halil İbrahim Taşoğlu Rehberlik
111 Çarşamba Hacı Yılmaz Yılmaz Ram Melih Burak Özdemir Rehberlik
112 Çarşamba Hacı Yılmaz Yılmaz Ram Osman Toprak Rehberlik
113 Salıpazarı Anadolu Lisesi Orhan Aydoğdu Md. Yrd.
114 Salıpazarı Anadolu Lisesi İlknur Akman Rehberlik
115 Salıpazarı Anadolu Lisesi Oğuzhan Akın Rehberlik
116 Salıpazarı Anadolu Lisesi Seydanur Kığılcım Rehberlik
117 Terme Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Nurullah Kabataş Md. Yrd.
118 Terme Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Sümeyye Aydoğan Rehberlik
119 25 Mayıs Anadolu Lisesi/Havza Selçuk Bolat Md. Yrd.
120 25 Mayıs Anadolu Lisesi/Havza Hasan Deniz Rehberlik
121 25 Mayıs Anadolu Lisesi/Havza Mehmet Sarı Rehberlik
122 25 Mayıs Anadolu Lisesi/Havza Veysel Çetin Rehberlik
123 Köprülü Mehmet Paşa Anadolu Lisesi/Vezirköprü Mustafa Kadı Md. Yrd.
124 Köprülü Mehmet Paşa Anadolu Lisesi/Vezirköprü Adem Yazar Rehberlik
125 Köprülü Mehmet Paşa Anadolu Lisesi/Vezirköprü Derya Ayan Rehberlik
126 Köprülü Mehmet Paşa Anadolu Lisesi/Vezirköprü Yılmaz Çoğalan Rehberlik
127 Ladik Çok Programlı Anadolu Lisesi/Ladik Mustafa Dilmen Md. Yrd.
128 Ladik Çok Programlı Anadolu Lisesi/Ladik Canan Ertürk Rehberlik
129 Ladik Çok Programlı Anadolu Lisesi/Ladik Cihangir Avcı Rehberlik
130 Ladik Çok Programlı Anadolu Lisesi/Ladik Zühtü Can Nurcan Rehberlik
131 Muzaffer Tahmaz Ram/Havza Adem Gümüşçü Rehberlik
132 Muzaffer Tahmaz Ram/Havza Aybike Şahin Rehberlik
133 Muzaffer Tahmaz Ram/Havza Coşgun Şenlikoğlu Rehberlik
134 Muzaffer Tahmaz Ram/Havza Ömer Faruk Çakmak Rehberlik
135 Vezirköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi Mustafa Aktaş Md. Yrd.
136 Vezirköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi Emine Teniker Rehberlik
137 Vezirköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi Murat Özkan Rehberlik
138 Vezirköprü Anadolu İmam Hatip Lisesi Şeyda Saadet Demirci Rehberlik
139 Yaşardoğu Çok Programlı Anadolu Lisesi Ali Bahar Md. Yrd.
140 Yaşardoğu Çok Programlı Anadolu Lisesi Elif Barutçu Rehberlik
141 Yaşardoğu Çok Programlı Anadolu Lisesi Elif Gür Rehberlik
142 Yaşardoğu Çok Programlı Anadolu Lisesi Gamze Demir Rehberlik

ORTAÖĞRETİME GEÇİŞ (TEOG) TERCİH DANIŞMANLIĞI MERKEZLERİ

Tercih Danışmanlığı Merkezi Tercih Danışmanı Branşı
1 19 Mayıs Ortaokulu Turgut Yılmaz Md. Yrd.
2 19 Mayıs Ortaokulu H.Ahmet Aksoy Öğretmen
3 19 Mayıs Ortaokulu Esma Karaca Rehberlik
4 23 Nisan Ortaokulu Cansel Söylevi Md. Yrd.
5 23 Nisan Ortaokulu Ahmet Genç Rehberlik
6 23 Nisan Ortaokulu Arzu Terzi Rehberlik
7 23 Nisan Ortaokulu Canan Cansu Güven Rehberlik
8 23 Nisan Ortaokulu İbrahim Orhan Rehberlik
9 23 Nisan Ortaokulu Murat Temiz Rehberlik
10 23 Nisan Ortaokulu Yasemin Saraçoğlu Yeşilyurt Rehberlik
11 80.Yıl Ortaokulu Fatih Mehmet Çeşme Md. Yrd.
12 80.Yıl Ortaokulu Fatma Aydınlı Rehberlik
13 Acısu Şehit Muharrem Konu Ortaokulu Ümit Bozbaş Md. Yrd.
14 Acısu Şehit Muharrem Konu Ortaokulu Merve Metin Rehberlik
15 Asarcık Yibo Emre Özkan Md. Yrd.
16 Asarcık Yibo Ali Kaya Sosyal Bilgiler
17 Atakent Ortaokulu Mustafa Dilek Md. Yrd.
18 Atakent Ortaokulu Meryem Nebioğlu Uzuner Rehberlik
19 Atatürk Ortaokulu İrfan Dağdelen Md. Yrd.
20 Atatürk Ortaokulu Yaşar Yılmaz Md. Yrd.
21 Atatürk Ortaokulu Cihan Güneş Rehberlik
22 Atatürk Ortaokulu Fatma  Aydın Rehberlik
23 Atatürk Ortaokulu Rukiye Pelin Uğur Rehberlik
24 Başalan Cumhuriyet Ortaokulu Nazım Öz Md. Yrd.
25 Başalan Cumhuriyet Ortaokulu Neslihan İşcan Rehberlik
26 Belediye Ortaokulu Mesut Yılmaz Md. Yrd.
27 Belediye Ortaokulu Berrin Bağdaş Rehberlik
28 Belediye Ortaokulu İsmail Uguz Rehberlik
29 Büyüklü Ortaokulu Kadir Doğan Bilişim Teknolojileri
30 Büyüklü Ortaokulu Hüseyin Koca Md. Yrd.
31 Büyüklü Ortaokulu Emine Sevilmiş Rehberlik
32 Denizevleri Ortaokulu Zeynep Batman Md. Yrd.
33 Denizevleri Ortaokulu Dinara Kılıç Rehberlik
34 Denizevleri Ortaokulu Naciye Kasik Rehberlik
35 Emrullah Efendi Ortaokulu Tamer Ocak Md. Yrd.
36 Emrullah Efendi Ortaokulu Özkan Özcan Rehberlik
37 Fatih İmam Hatip Ortaokulu Naziye Çetin Md. Yrd.
38 Fatih İmam Hatip Ortaokulu Esra Akça Rehberlik
39 Fatih İmam Hatip Ortaokulu Züleyha Şentürk Rehberlik
40 Fatih Ortaokulu Ergin Yazıcı Md. Yrd.
41 Fatih Ortaokulu Ferhat Halilbeşeoğlu Rehberlik
42 Gazi Ortaokulu Resul Avuş Md. Yrd.
43 Gazi Ortaokulu Buket Gürsu Rehberlik
44 Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu Selma Öktem Md. Yrd.
45 Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu Esra Marta Calap Rehberlik
46 Gülsüm Sami Kefeli Ortaokulu Hayriye Aytepe Rehberlik
47 İnönü Ortaokulu Cengiz Elkit Md. Yrd.
48 İnönü Ortaokulu Nurşen Şentürk Rehberlik
49 Kılavuzlu Şehit Niyazi Kaya Ortaokulu Gökhan Yılmaz Md. Yrd.
50 Kılavuzlu Şehit Niyazi Kaya Ortaokulu Gülzade Avcı Rehberlik
51 Lütfiye Dr.Kenan Yılmaz Ortaokulu Ramazan Cengiz Md. Yrd.
52 Lütfiye Dr.Kenan Yılmaz Ortaokulu Hava Akça Aydın Rehberlik
53 Lütfiye Dr.Kenan Yılmaz Ortaokulu Aylin Şengül Sosyal Bilgiler
54 Mehmetçik Ortaokulu Attilla Özçelik Md. Yrd.
55 Mehmetçik Ortaokulu Sinem Yazıcı Ünlü Rehberlik
56 Mimar Sinan Ortaokulu Recep Özden Rehberlik
57 Mimar Sinan Ortaokulu Emre Hıraoğlu Md. Yrd.
58 Mimar Sinan Ortaokulu Hakan Özçelik Rehberlik
59 Orhan Gencebay Ortaokulu Özkan Yamaç Md. Yrd.
60 Orhan Gencebay Ortaokulu Volkan Erdil Rehberlik
61 Seyfi Demirsoy Ortaokulu Raif Özcan Md. Yrd.
62 Seyfi Demirsoy Ortaokulu Elçim Alkan Rehberlik
63 Şehit Onbaşı Yücel Ünsal Ortaokulu Cengiz Revi Md. Yrd.
64 Şehit Onbaşı Yücel Ünsal Ortaokulu Sevda Şen Rehberlik
65 Şehit Yüzbaşı Tunç Fidaner Ortaokulu Cevdet Kumaş Md. Yrd.
66 Şehit Yüzbaşı Tunç Fidaner Ortaokulu Mehtap Karalar Rehberlik
67 Tekkeköy İmam Hatip Ortaokulu Sema Eren İngilizce
68 Tekkeköy İmam Hatip Ortaokulu Mustafa Şeker Md. Yrd.
69 Tekkeköy İmam Hatip Ortaokulu Hatice Bostancı Türkçe
70 Tekkeköy Ortaokulu Ayşe Yılmaz Md. Yrd.
71 Tekkeköy Ortaokulu Sezen Tuncer Rehberlik
72 Tekkeköy Ortaokulu Leyla Demirbağ Teknoloji Tasarım
73 Tevfik İleri İmam Hatip Ortaokulu Deniz Akgül Md. Yrd.
74 Tevfik İleri İmam Hatip Ortaokulu Mine Şahin Rehberlik
75 Tevfik İleri Ortaokulu Hakan Özkan Md. Yrd.
76 Tevfik İleri Ortaokulu Esra Ateş Akın Rehberlik
77 Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu Sürhan Yanal Md. Yrd.
78 Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu Murat Günaydın Rehberlik
79 Yaylageriş Ortaokulu Yunus İnci Fen Bilgisi
80 Yaylageriş Ortaokulu Erdal Bilir Md. Yrd.
81 Yaylageriş Ortaokulu Sadık Kırımlı Sosyal Bilgiler
82 Yunus Emre Ortaokulu Arzu Usta Md. Yrd.
83 Yunus Emre Ortaokulu Hande Özdoğan Rehberlik
84 Yunus Emre Ortaokulu İlknur Kaya Rehberlik
85 19 Mayıs Atatürk Ortaokulu Bürol Sümen Md. Yrd.
86 19 Mayıs Atatürk Ortaokulu Derya Atalay Rehberlik
87 19 Mayıs Atatürk Ortaokulu Ebru Özgür Rehberlik
88 19 Mayıs Atatürk Ortaokulu Özlem Düzgün Rehberlik
89 Bafra Atatürk Ortaokulu Özkan Özyurt Md. Yrd.
90 Bafra Atatürk Ortaokulu Elif Nur Demirel Rehberlik
91 Bafra Atatürk Ortaokulu Nuri Bayram Rehberlik
92 Bafra Atatürk Ortaokulu Özal Çelik Rehberlik
93 Bafra Atatürk Ortaokulu Zeliha Kalay Gülşen Rehberlik
94 Bafra Ram Tarık Dursun Dinçer Müdür
95 Bafra Ram Furkan Kaya Rehberlik
96 Bafra Ram Gonca Karakurt Rehberlik
97 Bafra Ram İsmail Koca Rehberlik
98 Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu İlhan Gökmen Md. Yrd.
99 Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu Mehmet Bayar Rehberlik
100 Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu Sadık Demir Rehberlik
101 Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Ortaokulu Tunahan Uzun Rehberlik
102 Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu Yaşar Er Md. Yrd.
103 Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu Caner Sümer Rehberlik
104 Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu Mustafa Gürler Rehberlik
105 Karayolları Kolin Fatih Ortaokulu Serap Sırımsı Uysal Rehberlik
106 Yakakent 100. Yıl Ortaokulu Selim Bulut Md. Yrd.
107 Yakakent 100. Yıl Ortaokulu Fatih Çakır Rehberlik
108 Yakakent 100. Yıl Ortaokulu Osman Altaş Rehberlik
109 Yakakent 100. Yıl Ortaokulu Rabia Demirkol Rehberlik
110 Atatürk Ortaokulu Mücahit Karadağ Md. Yrd.
111 Atatürk Ortaokulu Mustafa Bilir Rehberlik
112 Çarşamba Çınarlık Ortaokulu Gülşen Türker Tural Md. Yrd.
113 Çarşamba Çınarlık Ortaokulu İlknur Gün Rehberlik
114 Çarşamba Hacı Yılmaz Yılmaz Ram Gürkan Top Müdür
115 Çarşamba Hacı Yılmaz Yılmaz Ram Eser Korkmaz Rehberlik
116 Çarşamba Hacı Yılmaz Yılmaz Ram Hatice Parladı Rehberlik
117 Çarşamba Hacı Yılmaz Yılmaz Ram İsa Mert Rehberlik
118 Çarşamba Hacı Yılmaz Yılmaz Ram Kevser Töre Çeliktaş Rehberlik
119 Çarşamba Hacı Yılmaz Yılmaz Ram Merve Özçelik Rehberlik
120 Çarşamba Hacı Yılmaz Yılmaz Ram Suat Kurt Rehberlik
121 Çarşamba İmam-Hatip Ortaokulu Fatih Uyanık Md. Yrd.
122 Çarşamba İmam-Hatip Ortaokulu Osman Toprak Rehberlik
123 Çarşamba İmam-Hatip Ortaokulu Selma Sandalsoy Rehberlik
124 Çarşamba Mustafa Kemal Ortaokulu Vedi Vedat Satır Md. Yrd.
125 Çarşamba Mustafa Kemal Ortaokulu Atıf Karatay Rehberlik
126 Çarşamba Mustafa Kemal Ortaokulu Vildan Malkoç Rehberlik
127 Gökçeli Ortaokulu Adem Kahramanoğlu Md. Yrd.
128 Gökçeli Ortaokulu Ali Fuat Eğitilmez Rehberlik
129 Gökçeli Ortaokulu Hüseyin Çalışkan Rehberlik
130 Gökçeli Ortaokulu Osman Yanmış Rehberlik
131 Gökçeli Ortaokulu Uğur Uygun Rehberlik
132 Hacı Yılmaz Yılmaz Ortaokulu Hüseyin Bayram Md. Yrd.
133 Hacı Yılmaz Yılmaz Ortaokulu Orhan Tanrıver Rehberlik
134 Hacı Yılmaz Yılmaz Ortaokulu Serap Tanrıver Rehberlik
135 İto Şehit Kibar Korhan Koç Ortaokulu Abdulhakim Yıldız Md. Yrd.
136 İto Şehit Kibar Korhan Koç Ortaokulu Kaşif Ak Rehberlik
137 Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Gönül Şen Akkuş Md. Yrd.
138 Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Faruk Erbay Rehberlik
139 Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Merve Dinçer Rehberlik
140 Nazmiye-Ünal Soğancı Ortaokulu Cemal Yiğit Fen Bilimleri
141 Nazmiye-Ünal Soğancı Ortaokulu Elif Şahin Md. Yrd.
142 Terme İmam Hatip Ortaokulu Rıza Alıcı Md. Yrd.
143 Terme İmam Hatip Ortaokulu Serpil Ak Rehberlik
144 Terme Ortaokulu Necdet Beşirli Md. Yrd.
145 Terme Ortaokulu Serkan Güler Rehberlik
146 Terme Ortaokulu Sümeyye Aydoğan Rehberlik
147 25 Mayıs Ortaokulu / Havza Hikmet Yüksel Md. Yrd.
148 25 Mayıs Ortaokulu / Havza Asude Cengiz Rehberlik
149 25 Mayıs Ortaokulu / Havza Şeyda Tektaş Rehberlik
150 25 Mayıs Ortaokulu / Havza Yeşim Yazka Rehberlik
151 Atatürk Ortaokulu/Vezirköprü Senol Altun Md. Yrd.
152 Atatürk Ortaokulu/Vezirköprü Derya Altun Çoğalan Rehberlik
153 Atatürk Ortaokulu/Vezirköprü Hümeyra Karaman Ardal Rehberlik
154 Atatürk Ortaokulu/Vezirköprü Yasemin Özata Rehberlik
155 Cumhuriyet Ortaokulu/Vezirköprü Yaşar Tınç Md. Yrd.
156 Cumhuriyet Ortaokulu/Vezirköprü Ayşe Akyüz Rehberlik
157 Cumhuriyet Ortaokulu/Vezirköprü Duygu Gülistan Yazar Rehberlik
158 Cumhuriyet Ortaokulu/Vezirköprü Gökhan Günel Rehberlik
159 Fazıl Ahmet Paşa Ortaokulu/Vezirköprü Hıdır Yalçın Md. Yrd. V.
160 Fazıl Ahmet Paşa Ortaokulu/Vezirköprü Adem Yıldız Rehberlik
161 Fazıl Ahmet Paşa Ortaokulu/Vezirköprü Aysel Yılmaz Rehberlik
162 Fazıl Ahmet Paşa Ortaokulu/Vezirköprü Özlem Bozduman Rehberlik
163 Ladik İmam Hatip Ortaokulu /Ladik Abdurrahman Tarku Müdür
164 Ladik İmam Hatip Ortaokulu /Ladik Büşra Yaman Rehberlik
165 Ladik İmam Hatip Ortaokulu /Ladik Esen Karadağ Rehberlik
166 Ladik İmam Hatip Ortaokulu /Ladik Serap Abay Rehberlik
167 Merkez Şehit İlhan Kuşan Ortaokulu/Kavak Turan Özcan Md. Yrd.
168 Merkez Şehit İlhan Kuşan Ortaokulu/Kavak Çiğdem Çöpoğlu Rehberlik
169 Merkez Şehit İlhan Kuşan Ortaokulu/Kavak Muhammet Fatih Keleşoğlu Rehberlik
170 Merkez Şehit İlhan Kuşan Ortaokulu/Kavak Uğur Kerimoğlu Rehberlik
171 Muzaffer Tahmaz Ram/Havza Ömer Faruk Çakmak Md. Yrd.
172 Muzaffer Tahmaz Ram/Havza Aslı Geçer Rehberlik
173 Muzaffer Tahmaz Ram/Havza Fethiye Yolaydın Rehberlik
174 Muzaffer Tahmaz Ram/Havza Yusuf Tektaş Rehberlik
175 Vezirköprü İmam Hatip Ortaokulu Necati Kaya Md. Yrd.
176 Vezirköprü İmam Hatip Ortaokulu Hüsniye Yavuz Rehberlik
177 Vezirköprü İmam Hatip Ortaokulu Salih Demir Rehberlik
178 Vezirköprü İmam Hatip Ortaokulu Yücel Koçak Rehberlik

 

Yazar hakkında

samsunpdr

samsunpdr

Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği Samsun Şubesi

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Şu anda hiç yorum yok, bir tane eklemek ister misiniz?

Bir yorum yaz

Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yapabilir.

Duyurular

Fotoğraflar

Something is wrong.
Instagram token error.
Daha Fazla

İletişim

(362) 999 1090 - (533) 151 7470
Pazartesi....: 12:00–18:00
Salı............: 12:00–18:00
Çarşamba...: 12:00–18:00
Perşembe...: 12:00–18:00
Cuma.........: 12:00–18:00
Cumartesi...: 12:00–18:00
Pazar..........: 12:00–18:00